?>

O firmie

Firma KOMFORT TRANS oferuje kompleksowe przeprowadzki firm, osób prywatnych i instytucji na terenie Krakowa, woj. Małopolskiego i Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę firmy o przeprowadzki międzynarodowe na terenie całej Unii Europejskiej.
Dzięki temu, że posiadamy wszystkie niezbędne zabezpieczenia i nowoczesny sprzęt, przeprowadzki z nami to czysta przyjemność. Jeżeli szukają Państwo fachowców oferujących tanie przeprowadzki, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoka kultura osobista i zaangażowanie to cechy wyróżniające nas na rynku.

Nieustannie podnosimy jakość naszych usług i wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu pozyskaliśmy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów. Są to zarówno klienci indywidualni, preferujący tanie przeprowadzki na terenie kraju lub za jego granicami, ale także klienci biznesowi dla których organizujemy przeprowadzki firm.

Jesteśmy w stanie przetransportować każdy sprzęt, zarówno meble, instrumenty muzyczne, jak i ciężkie maszyny i urządzenia specjalistyczne. Oferujemy dokładne i profesjonalne zabezpieczenie transportowanego podczas przeprowadzek przez nas sprzętu, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że każdy powierzony nam pakunek bezpieczne trafi w docelowe miejsce.

Nasza firma dysponuje flotą samochodów typu kontener, które posiadają ładowność od 1 do 10 ton oraz kubaturę od 4 m3 do 50 m3. Ze względu na standardy bezpieczeństwa, których skrupulatnie się trzymamy, wszystkie nasze samochody wyposażone są w windy hydrauliczne, znacznie ułatwiające organizację każdej przeprowadzki, oraz w materiały zabezpieczające.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!